Oprogramowanie z Niemiec

Znajomość branży okien, drzwi i fasad w jednym pakiecie oprogramowania

PrefCo jest niemiecką firmą software'ową, która od 2000 roku oferuje rozwiązania programowe dla przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego jako oficjalny dystrybutor i dostawca usług PrefSuite.

Usługi w zakresie projektów i danych

Wprowadzenie oprogramowania wymaga kompetentnej pomocy i doświadczenia. PrefCo oferuje oba te rozwiązania. Niezależnie od tego, czy jest to zarządzanie projektem podczas zmiany oprogramowania, specjalne programowanie zgodnie z Twoimi życzeniami, czy też po prostu codzienny serwis wokół PrefSuite.

Programowanie specjalne i dostosowywanie

PrefCo analizuje Twoją sytuację i proponuje rozwiązania, które za Twoją zgodą stają się Twoim indywidualnym oprogramowaniem. Zmiany w oprogramowaniu są dostosowane do Twoich potrzeb i zapewniają optymalny przepływ pracy.

Programowanie maszyn

Spektrum sięga od dostarczania rekordów danych maszynowych dla poszczególnych maszyn i terminali do produkcji bez papieru (monitorowanie) do kompletnej organizacji i dystrybucji danych produkcyjnych wywołanej zdarzeniami do odpowiednich lokalizacji (główny komputer produkcyjny).

Serwis, konserwacja i hosting

PrefCo jest po Państwa stronie w przypadku wymagających projektów w Państwa firmie, z technicznymi i handlowymi danymi podstawowymi, z serwisem, sterowaniem maszynami, warsztatami i szkoleniami, jak również z programowaniem specjalnym każdego rodzaju.

Nasz zespół

Jan Heinze

CEO and owner

Tom Winterstein

Head of Marketing and Sales

Łukasz Górski

Marketing and Sales Poland

Ivonne Winkler

Head of data engineering

Cathleen Kümmel

Head of programming